Strona główna


Fotografia


Filmy


Linki
Góry


Jaskinie


Rower


Kajaki


Narty


 Witajcie na mojej stronie poświęconej spinningowemu łowieniu pstrągów na rzekach południowej Polski! Jestem Bartek zafascynowany wędkarz i miłośnik przygód w malowniczych krajobrazach polskich rzek. Na tej stronie pragnę podzielić się moją pasją do spinningu oraz zaprosić was do odkrywania piękna tych wodnych przygód.

 Spinningowe łowienie kropków to nie tylko technika, to prawdziwa sztuka połączona z doświadczeniem i emocjami. Na mojej stronie znajdziecie ciekawe informacje na temat najlepszych miejsc do połowu oraz relacje z moich wędkarskich ekspedycji. Zdjęcia i filmy ze złowionymi pstrągami przeniosą was w sam środek tego niezwykłego doświadczenia. Odkrywajcie razem ze mną niesamowite scenerie, gdzie pragnę was zabrać na wędkarskie wyprawy.

 Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w tej wędkarskiej podróży, gdzie każdy rzut kołowrotka może przynieść niezapomniane chwile i niepowtarzalne emocje. Wspólnie połączmy miłość do natury, ryb i wędkarstwa spinningowego na rzekach południowej Polski.

 Złamania kija i do zobaczenia nad wodą!
Spinningowe rzeki południowej PolskiSpis treści
Biała Przemsza
Bierawka
Centuria
Drama
Kanał Szczakowski
Krztynia
Liswatra
Mała Panew
Olza
Pilica
Ruda
Sztoła